Infrastruktura IT

Sprawdź rozwiązania firmy Rittal

Centrum danych RiMatrix S

RiMatrix S to kompletne centrum danych, w skład którego wchodzą standardowe komponenty w postaci szaf rackowych serwerowych i sieciowych, klimatyzacji, zasilania wraz z redundancją oraz monitoringu.

Szafy Rack IT

Uniwersalne szafy systemowe, zapewniające stabilność i bezpieczeństwo wrażliwych komponentów IT i oferujące dopasowane do indywidualnych wymagań rozwiązania dla dużych i małych zastosowań sieciowych oraz serwerowych.

Obudowy IT

Kompaktowych rozmiarów (19″) obudowy naścienne, podstołowe oraz typu desktop do małych sieci, zaprojektowane pod kątem optymalnej dostępności, prostoty instalacji i możliwości elastycznego zastosowania.

Zasilenie szaf IT

Bezpieczne i inteligentne systemy dystrybucji energii i zasilania z rozbudowanymi funkcjami w zakresie pomiaru, zarządzania i monitorowania, umożliwiające szybką integrację przez SNMP z oprogramowaniem DCIM.

Chłodzenie szaf IT

Bezpieczne, efektywne energetycznie i kosztowo rozwiązania oraz koncepcje klimatyzacji Rittal, obejmując pełne spektrum zastosowań – od chłodzenia pojedynczych szaf aż po kompletne centra danych.

Systemy monitorowania IT

Modularne systemy monitorowania zapewniające lepszą kontrolę nad infrastrukturą IT dzięki elastycznym, indywidualnym rozwiązaniom w zakresie sterowania oraz nadzoru wszystkich parametrów fizycznych w danym środowisku IT.

Systemy bezpieczeństwa IT

Sprawdzone systemy zapewniające doskonałą ochronę przed zagrożeniami fizycznymi w ramach infrastruktury IT: od kompletnych, modułowych systemów pomieszczeń bezpieczeństwa po sejfy na pojedynczą szafę rack oraz systemy sygnalizacji i gaszenia pożaru.

Modułowe centra Danych

Kompleksowe rozwiązania Rittal dla centrów danych, zapewniające bezpieczne przechowywanie, przetwarzanie oraz dostęp do danych w czasie rzeczywistym – od standardowych modułów aż po innowacyjne rozwiązania infrastrukturalne i chmurowe.