Chłodzenie szaf IT

Rozwiązania firmy RittalLiquid Cooling Package - LCP

Energooszczędne, niezwykle efektywne i przyjazne w montażu oraz serwisowaniu systemy chłodzenia szaf serwerowych, możliwe do zastosowania zarówno w małych i średnich instalacjach IT, jak i w całych centrach danych.

Czytaj dalej

Liquid Cooling Units

Efektywne chłodzenie szaf rackowych i Micro Data Center bez utraty przestrzeni, oferujące optymalne wsparcie dla używanego w IT prowadzenia powietrza „front to back”. Posiada wysoką odporność na awarie dzięki dostępności wariantów single i z redundancją.

Czytaj dalej

Separacja szaf

Kombinacja elementów drzwi i ściany górnej, pozwalająca rozdzielić ciepłe i zimne powietrze w serwerowni lub centrum obliczeniowym, dzięki czemu zwiększa się wydajność techniki klimatyzacyjnej i spada zużycie energii.

Czytaj dalej

Klimatyzator dachowy Blue e+ IT

Efektywny energetycznie i niezwykle wydajny dachowy system chłodzenia przeznaczony dla szaf IT, wyposażony w łącza interfejsu IoT, zintegrowany system pasywnego chłodzenia „heat pipe” oraz komponenty obiegu aktywnego z regulacją obrotów.

Czytaj dalej

Klimatyzator do zabudowy naściennej Blue e+ IT

Efektywny energetycznie i niezwykle wydajny naścienny system chłodzenia przeznaczony dla szaf IT, wyposażony w łącza interfejsu IoT, zintegrowany system pasywnego chłodzenia „heat pipe” oraz komponenty obiegu aktywnego z regulacją obrotów.

Czytaj dalej

Small Cooling Units

Ułatwiające precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności w poszczególnych zastosowaniach kanały powietrzne, wentylatory dachowe, moduły wentylatorowe, zespoły wentylatorów, pokrywy oraz zestawy uzupełniające do trawersów wentylatorowych.

Czytaj dalej

Akcesoria do chłodzenia IT

Szeroka gama wysokiej jakości akcesoriów do zastosowań LCP CW i LCP DX (m.in. zestawy prowadnic, węże przyłączeniowe i jednostki skraplacza), które mogą zostać w prosty sposób dostosowane do konkretnych wymagań.

Czytaj dalejInfrastruktura IT