Obudowy szaf Rack IT

Rozwiązania firmy RittalObudowa Rack VerticalBox

Kompaktowa obudowa 19″ wyposażona w pasywną wentylację (rowki wentylacyjne), przeznaczona do zastosowania w małych sieciach, może być również z powodzeniem stosowana jako obudowa naścienna, podstołowa lub desktop.

Czytaj dalej

Obudowa Rack FlatBox

Wykonana z wytrzymałej blachy stalowej obudowa w opakowaniu Flat-Pack, z szynami profilowymi lub ramą montażową 19″. Zapewnia optymalną dostępność i elastyczne możliwości zastosowania jako obudowa naścienna lub stojąca.

Czytaj dalej

Obudowy naścienne EL

Trzyczęściowe obudowy naścienne 19” z ozdobnymi drzwiami szklanymi. Wychylna część środkowa umożliwia dostęp z przodu i z tyłu do zainstalowanych komponentów IT, a ścienna część montażowa ułatwia wprowadzenie kabli od góry i od dołu.

Czytaj dalej

Obudowy naścienne AE

Wykonane z wytrzymałej blachy stalowej obudowy naścienne do małych sieci, posiadające stałą płaszczyznę mocowania 19″ i płytę kołnierzową z listwą szczotkową do wprowadzania kabli w dnie. Maksymalny stopień zapewnianej ochrony to IP 66.

Czytaj dalej

Małogabarytowe rozdzielacze światłowodowe

Wykonany z poliwęglanu wzmacnianego włóknami szklanymi małogabarytowy rozdzielacz światłowodowy wyposażony w płytę montażową zabezpieczoną przed obrotem oraz dławiki kablowe PG, zapewniający stopień ochrony IP 66.

Czytaj dalejInfrastruktura IT