Szafy Rack IT

Rozwiązania firmy RittalSzafa Rack VX IT

Kompleksowa platforma szaf do dowolnych zastosowań w nowoczesnej infrastrukturze IT (sieciowych oraz serwerowych), opierająca się na koncepcji systemu modułowego, który umożliwia szybkie i łatwe dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta standardowych rozwiązań dzięki niekończącej się gamie dopasowanych akcesoriów.

Czytaj dalej

TX CableNet

Szafy o szerokich możliwościach prowadzenia i zarządzania kablami, gwarantujące utrzymanie właściwej struktury i porządku w okablowaniu IT. „Kaskadowe” prowadzenie kabli z uwzględnieniem krytycznych promieni gięcia zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia.

Czytaj dalej

TE 8000

TE 8000 to elastyczna platforma o bezramowej konstrukcji rozkładanej szafy rack, która umożliwia optymalny dostęp z dowolnej strony podczas instalacji, w czasie prac przy zabudowie lub późniejszej rozbudowie.

Czytaj dalej

Ramy rozdzielcze

Akcesoria, organizery okablowania oraz ramy rozdzielcze Data Rack różnego typu, zapewniające optymalny dostęp ze wszystkich stron w trakcie prac montażowych i instalacyjnych, a także nieograniczony przepływ powietrza dzięki otwartej konstrukcji.

Czytaj dalej

Szafy kolokacyjne TS

Solidne, wykonane ze stali szafy kolokacyjne z dwoma lub czterema oddzielnymi obszarami funkcjonalnymi, posiadające nośność statyczną do 1000 kg i 2-punktowe ryglowanie. Przednie i tylne drzwi są wentylowane na całej powierzchni.

Czytaj dalejInfrastruktura IT